UVZ1H220MDH
NichiconNichicon
UVZ1H220MDH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1H220MDH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1H220MDH.pdf2.UVZ1H220MDH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVZ1H220MDHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1H220MDH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7057 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1H220MDH.pdf2.UVZ1H220MDH.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 68mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 136mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose