UVR2D471MRD
NichiconNichicon
UVR2D471MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR2D471MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UVR2D471MRD.pdf2.UVR2D471MRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
UVR2D471MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR2D471MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50136 pcs Datuen fitxa 1.UVR2D471MRD.pdf2.UVR2D471MRD.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.7135A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1185
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 470µF