UVR2D471MRA6
NichiconNichicon
UVR2D471MRA6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR2D471MRA6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UVR2D471MRA6.pdf2.UVR2D471MRA6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVR2D471MRA6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR2D471MRA6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6374 pcs Datuen fitxa 1.UVR2D471MRA6.pdf2.UVR2D471MRA6.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.7825A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVR2D470MHD1TO
UVR2D470MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Stockean: 349206 pcs
Deskarga: UVR2D470MHD1TO.pdf
RFQ
UVR2D4R7MPD1TD
UVR2D4R7MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 1149657 pcs
Deskarga: UVR2D4R7MPD1TD.pdf
RFQ
UVR2D471MRA
UVR2D471MRA
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL