UVR2D471MRA
NichiconNichicon
UVR2D471MRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR2D471MRA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UVR2D471MRA.pdf2.UVR2D471MRA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVR2D471MRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR2D471MRA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4988 pcs Datuen fitxa 1.UVR2D471MRA.pdf2.UVR2D471MRA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.7135A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose