UUR1J100MCL1GS
NichiconNichicon
UUR1J100MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUR1J100MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Fitxak: 1.UUR1J100MCL1GS.pdf2.UUR1J100MCL1GS.pdf3.UUR1J100MCL1GS.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
UUR1J100MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUR1J100MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UUR Ripple Current @ maiztasuna baxua 46mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 76.82mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-9581-6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF