UUR1J4R7MCL1GS
NichiconNichicon
UUR1J4R7MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUR1J4R7MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 63V SMD
Fitxak: 1.UUR1J4R7MCL1GS.pdf2.UUR1J4R7MCL1GS.pdf3.UUR1J4R7MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UUR1J4R7MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUR1J4R7MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UUR Ripple Current @ maiztasuna baxua 31mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 51.77mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-9582-2
UUR1J4R7MCL1GS-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4.7µF