UUR1H330MCL6GS
NichiconNichicon
UUR1H330MCL6GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUR1H330MCL6GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUR1H330MCL6GS.pdf2.UUR1H330MCL6GS.pdf3.UUR1H330MCL6GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Mezua
UUR1H330MCL6GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUR1H330MCL6GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UUR Ripple Current @ maiztasuna baxua 94mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 156.98mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-9580-2
UUR1H330MCL6GS-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33µF