UUG0J682MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG0J682MNQ1ZD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUG0J682MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 1.UUG0J682MNQ1ZD.pdf2.UUG0J682MNQ1ZD.pdf3.UUG0J682MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UUG0J682MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUG0J682MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UUG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.8975A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tray
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose