UUG1A103MNQ1MS
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUG1A103MNQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.UUG1A103MNQ1MS.pdf2.UUG1A103MNQ1MS.pdf3.UUG1A103MNQ1MS.pdf
  • Mezua
UUG1A103MNQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUG1A103MNQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UUG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.53A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose