UUG0J332MNQ6MS
NichiconNichicon
UUG0J332MNQ6MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUG0J332MNQ6MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 1.UUG0J332MNQ6MS.pdf2.UUG0J332MNQ6MS.pdf3.UUG0J332MNQ6MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Mezua
UUG0J332MNQ6MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUG0J332MNQ6MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UUG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.38A @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-7416-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF