UUD1H3R3MCL1GS
NichiconNichicon
UUD1H3R3MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUD1H3R3MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUD1H3R3MCL1GS.pdf2.UUD1H3R3MCL1GS.pdf3.UUD1H3R3MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UUD1H3R3MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUD1H3R3MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UUD Ripple Current @ maiztasuna baxua 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 30mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-2296-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 5 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose