UUD1H4R7MCL1GS
NichiconNichicon
UUD1H4R7MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUD1H4R7MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUD1H4R7MCL1GS.pdf2.UUD1H4R7MCL1GS.pdf3.UUD1H4R7MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
UUD1H4R7MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUD1H4R7MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UUD Ripple Current @ maiztasuna baxua 42.5mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-2297-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.52 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF