UUD1H2R2MCR1GS
NichiconNichicon
UUD1H2R2MCR1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UUD1H2R2MCR1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UUD1H2R2MCR1GS.pdf2.UUD1H2R2MCR1GS.pdf3.UUD1H2R2MCR1GS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UUD1H2R2MCR1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UUD1H2R2MCR1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UUD Ripple Current @ maiztasuna baxua 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 30mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 5 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2.2µF