UST0J470MDD1TE
NichiconNichicon
UST0J470MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UST0J470MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UST0J470MDD1TE.pdf2.UST0J470MDD1TE.pdf
  • Mezua
UST0J470MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UST0J470MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1580464 pcs Datuen fitxa 1.UST0J470MDD1TE.pdf2.UST0J470MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UST Ripple Current @ maiztasuna baxua 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 75mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose