UST1A220MDD
NichiconNichicon
UST1A220MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UST1A220MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UST1A220MDD.pdf2.UST1A220MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4200 pcs
  • Mezua
UST1A220MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UST1A220MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1852515 pcs Datuen fitxa 1.UST1A220MDD.pdf2.UST1A220MDD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UST Ripple Current @ maiztasuna baxua 38mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 57mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6043
UST1A220MDD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UST1A101MDD1TA
UST1A101MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 661305 pcs
Deskarga: UST1A101MDD1TA.pdf
RFQ
UST1A221MDD1TD
UST1A221MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 858719 pcs
Deskarga: UST1A221MDD1TD.pdf
RFQ
UST1A220MDD1TP
UST1A220MDD1TP
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Deskarga: UST1A220MDD1TP.pdf
UST1A220MDD1TE
UST1A220MDD1TE