UST0J330MDD1TE
NichiconNichicon
UST0J330MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UST0J330MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UST0J330MDD1TE.pdf2.UST0J330MDD1TE.pdf
  • Mezua
UST0J330MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UST0J330MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1510312 pcs Datuen fitxa 1.UST0J330MDD1TE.pdf2.UST0J330MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UST Ripple Current @ maiztasuna baxua 42mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UST0J330MDD
UST0J330MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL