URZ1C330MDD
NichiconNichicon
URZ1C330MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URZ1C330MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.URZ1C330MDD.pdf2.URZ1C330MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
URZ1C330MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URZ1C330MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1148789 pcs Datuen fitxa 1.URZ1C330MDD.pdf2.URZ1C330MDD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series URZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 120mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URZ1C331MPD
URZ1C331MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 188241 pcs
Deskarga: URZ1C331MPD.pdf
RFQ
URZ1C330MDD1TA
URZ1C330MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL