URZ1C221MPD1TA
NichiconNichicon
URZ1C221MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URZ1C221MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.URZ1C221MPD1TA.pdf2.URZ1C221MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
URZ1C221MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URZ1C221MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 818139 pcs Datuen fitxa 1.URZ1C221MPD1TA.pdf2.URZ1C221MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series URZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 205mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 307.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URZ1C220MDD
URZ1C220MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 300797 pcs
Deskarga: URZ1C220MDD.pdf
RFQ
URZ1C330MDD1TA
URZ1C330MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 1087756 pcs
Deskarga: URZ1C330MDD1TA.pdf
RFQ
URZ1C221MPD
URZ1C221MPD
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL