URZ1C222MHD
NichiconNichicon
URZ1C222MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URZ1C222MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.URZ1C222MHD.pdf2.URZ1C222MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
URZ1C222MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URZ1C222MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80916 pcs Datuen fitxa 1.URZ1C222MHD.pdf2.URZ1C222MHD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series URZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 830mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 954.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16346
URZ1C222MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF