URS1J221MHD
NichiconNichicon
URS1J221MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS1J221MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.URS1J221MHD.pdf2.URS1J221MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
URS1J221MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS1J221MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 291988 pcs Datuen fitxa 1.URS1J221MHD.pdf2.URS1J221MHD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 735mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose