URS1J101MPD
NichiconNichicon
URS1J101MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS1J101MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.URS1J101MPD.pdf2.URS1J101MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
URS1J101MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS1J101MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185412 pcs Datuen fitxa 1.URS1J101MPD.pdf2.URS1J101MPD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 375mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15912
URS1J101MPD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
URS1J220MDD1TA
URS1J220MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 921764 pcs
Deskarga: URS1J220MDD1TA.pdf
RFQ
URS1J101MPD1TD
URS1J101MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL