URS1J220MDD
NichiconNichicon
URS1J220MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: URS1J220MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.URS1J220MDD.pdf2.URS1J220MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
URS1J220MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia URS1J220MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 960442 pcs Datuen fitxa 1.URS1J220MDD.pdf2.URS1J220MDD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series URS Ripple Current @ maiztasuna baxua 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 200mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose