UPW2G220MHD1TN
NichiconNichicon
UPW2G220MHD1TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW2G220MHD1TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UPW2G220MHD1TN.pdf2.UPW2G220MHD1TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPW2G220MHD1TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW2G220MHD1TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160117 pcs Datuen fitxa 1.UPW2G220MHD1TN.pdf2.UPW2G220MHD1TN.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 176mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12243-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF