UPW2G101MRD
NichiconNichicon
UPW2G101MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW2G101MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UPW2G101MRD.pdf2.UPW2G101MRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPW2G101MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW2G101MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21366 pcs Datuen fitxa 1.UPW2G101MRD.pdf2.UPW2G101MRD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 350mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-2064 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose