UPW2G101MRH
NichiconNichicon
UPW2G101MRH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW2G101MRH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UPW2G101MRH.pdf2.UPW2G101MRH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UPW2G101MRHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW2G101MRH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4182 pcs Datuen fitxa 1.UPW2G101MRH.pdf2.UPW2G101MRH.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 350mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF