UPW1J4R7MDD1TD
NichiconNichicon
UPW1J4R7MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1J4R7MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1J4R7MDD1TD.pdf2.UPW1J4R7MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UPW1J4R7MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1J4R7MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 404919 pcs Datuen fitxa 1.UPW1J4R7MDD1TD.pdf2.UPW1J4R7MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 20.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 68mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11364-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 4.7 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW1J471MHD6
UPW1J471MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 108407 pcs
Deskarga: UPW1J471MHD6.pdf
RFQ
UPW1J4R7MDD
UPW1J4R7MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL