UPW1J680MPD1TA
NichiconNichicon
UPW1J680MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1J680MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1J680MPD1TA.pdf2.UPW1J680MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UPW1J680MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1J680MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 592772 pcs Datuen fitxa 1.UPW1J680MPD1TA.pdf2.UPW1J680MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 263.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 405mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 342 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF