UPW1J471MHD6
NichiconNichicon
UPW1J471MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPW1J471MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPW1J471MHD6.pdf2.UPW1J471MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPW1J471MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPW1J471MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108407 pcs Datuen fitxa 1.UPW1J471MHD6.pdf2.UPW1J471MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.568A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.09A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1950
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 55 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPW1J470MPH
UPW1J470MPH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 3948 pcs
Deskarga: UPW1J470MPH.pdf
RFQ
UPW1J471MHD1TN4
UPW1J471MHD1TN4
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 194420 pcs
Deskarga: UPW1J471MHD1TN4.pdf
RFQ
UPW1J471MHD
UPW1J471MHD