UPS1J470MPD1TA
NichiconNichicon
UPS1J470MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS1J470MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPS1J470MPD1TA.pdf2.UPS1J470MPD1TA.pdf3.UPS1J470MPD1TA.pdf4.UPS1J470MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UPS1J470MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS1J470MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 52.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 310mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17415-3
UPS1J470MPD1TA-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 650 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose