UPS1J471MHD
NichiconNichicon
UPS1J471MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS1J471MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPS1J471MHD.pdf2.UPS1J471MHD.pdf3.UPS1J471MHD.pdf4.UPS1J471MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPS1J471MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS1J471MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 852mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.2A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15848
UPS1J471MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 81 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPS1J470MPD1TD
UPS1J470MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 1028505 pcs
Deskarga: UPS1J470MPD1TD.pdf
RFQ
UPS1J471MHD1TO
UPS1J471MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL