UPS1J330MED
NichiconNichicon
UPS1J330MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS1J330MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPS1J330MED.pdf2.UPS1J330MED.pdf3.UPS1J330MED.pdf4.UPS1J330MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPS1J330MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS1J330MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 37.4mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-15847
UPS1J330MED-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 710 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF