UPJ2A120MED
NichiconNichicon
UPJ2A120MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ2A120MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ2A120MED.pdf2.UPJ2A120MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ2A120MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ2A120MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 284487 pcs Datuen fitxa 1.UPJ2A120MED.pdf2.UPJ2A120MED.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 114mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15679
UPJ2A120MED-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 12µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 12µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ2A120MED1TD
UPJ2A120MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL