UPJ2A121MHD6
NichiconNichicon
UPJ2A121MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ2A121MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ2A121MHD6.pdf2.UPJ2A121MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ2A121MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ2A121MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88202 pcs Datuen fitxa 1.UPJ2A121MHD6.pdf2.UPJ2A121MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 531mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 793mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15680
UPJ2A121MHD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 140 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 120µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 120µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ2A121MHD1TO
UPJ2A121MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 115016 pcs
Deskarga: UPJ2A121MHD1TO.pdf
RFQ
UPJ2A120MED1TD
UPJ2A120MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 911319 pcs
Deskarga: UPJ2A120MED1TD.pdf
RFQ
UPJ2A121MHD
UPJ2A121MHD