UPJ2A101MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ2A101MHD6TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ2A101MHD6TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ2A101MHD6TN.pdf2.UPJ2A101MHD6TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ2A101MHD6TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ2A101MHD6TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160894 pcs Datuen fitxa 1.UPJ2A101MHD6TN.pdf2.UPJ2A101MHD6TN.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 475mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-12211-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 170 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ2A010MDD1TD
UPJ2A010MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 328867 pcs
Deskarga: UPJ2A010MDD1TD.pdf
RFQ
UPJ2A101MHD6
UPJ2A101MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL