UMW1A221MDD1TP
NichiconNichicon
UMW1A221MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMW1A221MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UMW1A221MDD1TP.pdf2.UMW1A221MDD1TP.pdf
  • Mezua
UMW1A221MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMW1A221MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 682220 pcs Datuen fitxa 1.UMW1A221MDD1TP.pdf2.UMW1A221MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UMW Ripple Current @ maiztasuna baxua 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 202.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10351-2
493-10351-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMW1A101MDD1TP
UMW1A101MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 834258 pcs
Deskarga: UMW1A101MDD1TP.pdf
RFQ
UMW1A221MDD
UMW1A221MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL