UMW1A101MDD1TP
NichiconNichicon
UMW1A101MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMW1A101MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UMW1A101MDD1TP.pdf2.UMW1A101MDD1TP.pdf
  • Mezua
UMW1A101MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMW1A101MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 834258 pcs Datuen fitxa 1.UMW1A101MDD1TP.pdf2.UMW1A101MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UMW Ripple Current @ maiztasuna baxua 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 120mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10349-2
493-10349-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMW0J331MDD1TP
UMW0J331MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 207330 pcs
Deskarga: UMW0J331MDD1TP.pdf
RFQ
UMW0J470MDD
UMW0J470MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 902604 pcs
Deskarga: UMW0J470MDD.pdf
RFQ
UMW1A101MDD
UMW1A101MDD
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL