UMW1A221MDD
NichiconNichicon
UMW1A221MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMW1A221MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UMW1A221MDD.pdf2.UMW1A221MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
  • Mezua
UMW1A221MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMW1A221MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 637858 pcs Datuen fitxa 1.UMW1A221MDD.pdf2.UMW1A221MDD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UMW Ripple Current @ maiztasuna baxua 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 202.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak Audio
Produktu erlazionatuak
UMW1A330MDD1TE
UMW1A330MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 1071262 pcs
Deskarga: UMW1A330MDD1TE.pdf
RFQ
UMW1A101MDD1TE
UMW1A101MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 784604 pcs
Deskarga: UMW1A101MDD1TE.pdf
RFQ
UMW1A221MDD1TE
UMW1A221MDD1TE
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Deskarga: UMW1A221MDD1TE.pdf
UMW1A221MDD1TP
UMW1A221MDD1TP