UMJ0J330MDL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMJ0J330MDL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: UMJ0J330MDL.pdf
  • Mezua
UMJ0J330MDLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMJ0J330MDL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5458 pcs Datuen fitxa UMJ0J330MDL.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UMJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 37mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 55.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose