UMJ0J220MDL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMJ0J220MDL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: UMJ0J220MDL.pdf
  • Mezua
UMJ0J220MDLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMJ0J220MDL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3200 pcs Datuen fitxa UMJ0J220MDL.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 42mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose