UMJ0G470MDL
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMJ0G470MDL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Fitxak: UMJ0G470MDL.pdf
  • Mezua
UMJ0G470MDLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMJ0G470MDL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5254 pcs Datuen fitxa UMJ0G470MDL.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 33mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF