UKW1A153MHD
NichiconNichicon
UKW1A153MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW1A153MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UKW1A153MHD.pdf2.UKW1A153MHD.pdf
  • Mezua
UKW1A153MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW1A153MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33725 pcs Datuen fitxa 1.UKW1A153MHD.pdf2.UKW1A153MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.72A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.128A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10707
UKW1A153MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 15000µF