UKW1A103MHD
NichiconNichicon
UKW1A103MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW1A103MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UKW1A103MHD.pdf2.UKW1A103MHD.pdf
  • Mezua
UKW1A103MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW1A103MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45625 pcs Datuen fitxa 1.UKW1A103MHD.pdf2.UKW1A103MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.875A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10717
UKW1A103MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF