UKW1A101MDD
NichiconNichicon
UKW1A101MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW1A101MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UKW1A101MDD.pdf2.UKW1A101MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKW1A101MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW1A101MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 278344 pcs Datuen fitxa 1.UKW1A101MDD.pdf2.UKW1A101MDD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 217.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15460
UKW1A101MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKW0J472MHD1TO
UKW0J472MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 96706 pcs
Deskarga: UKW0J472MHD1TO.pdf
RFQ
UKW1A101MDD1TD
UKW1A101MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL