UBY1H132MHL3
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1H132MHL3
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1300UF 20% 50V THRUHOLE
Fitxak: 1.UBY1H132MHL3.pdf2.UBY1H132MHL3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
UBY1H132MHL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1H132MHL3 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1300UF 20% 50V THRUHOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 57926 pcs Datuen fitxa 1.UBY1H132MHL3.pdf2.UBY1H132MHL3.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.878A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.13A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 38 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 1300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 1300µF