UBY1H182MHL6
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1H182MHL6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 50V THRUHOLE
Fitxak: 1.UBY1H182MHL6.pdf2.UBY1H182MHL6.pdf
  • Mezua
UBY1H182MHL6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1H182MHL6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 50V THRUHOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 39573 pcs Datuen fitxa 1.UBY1H182MHL6.pdf2.UBY1H182MHL6.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.538A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.23A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 32 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 1800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 32 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 1800µF