UBY1H132MHL
NichiconNichicon
UBY1H132MHL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1H132MHL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1300UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UBY1H132MHL.pdf2.UBY1H132MHL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBY1H132MHLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1H132MHL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1300UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26646 pcs Datuen fitxa 1.UBY1H132MHL.pdf2.UBY1H132MHL.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.668A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.78A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14642
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 33 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 1300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 33 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 1300µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBY1H102MHL1TN
UBY1H102MHL1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 78228 pcs
Deskarga: UBY1H102MHL1TN.pdf
RFQ
UBY1H132MHL6
UBY1H132MHL6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1300UF 20% 50V THRUHOLE
Stockean: 51499 pcs
Deskarga: UBY1H132MHL6.pdf
RFQ
UBY1H182MHL
UBY1H182MHL
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: UBY1H182MHL.pdf
UBY1H132MHL3
UBY1H132MHL3
Deskarga: UBY1H132MHL3.pdf
UBY1E822MHL
UBY1E822MHL
deskribapena: CAP ALUM 8200UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: UBY1E822MHL.pdf
UBY1E752MHL
UBY1E752MHL
deskribapena: CAP ALUM 7500UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: UBY1E752MHL.pdf
UBY1H132MHL6TN
UBY1H132MHL6TN
deskribapena: CAP ALUM 1300UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: UBY1H132MHL6TN.pdf
UBY1H162MHL
UBY1H162MHL
deskribapena: CAP ALUM 1600UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: UBY1H162MHL.pdf
UBY1H132MHL3TN
UBY1H132MHL3TN