RHT1A561MDN1PH
NichiconNichicon
RHT1A561MDN1PH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RHT1A561MDN1PH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Fitxak: 1.RHT1A561MDN1PH.pdf2.RHT1A561MDN1PH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
RHT1A561MDN1PHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RHT1A561MDN1PH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182101 pcs Datuen fitxa 1.RHT1A561MDN1PH.pdf2.RHT1A561MDN1PH.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series FPCAP, RHT
Ripple Current @ maiztasuna baxua 525mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.25A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 mOhm Deskribapen zehatza 560µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose