RHT1A561MDN1
NichiconNichicon
RHT1A561MDN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RHT1A561MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Fitxak: 1.RHT1A561MDN1.pdf2.RHT1A561MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RHT1A561MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RHT1A561MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77848 pcs Datuen fitxa 1.RHT1A561MDN1.pdf2.RHT1A561MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series FPCAP, RHT
Ripple Current @ maiztasuna baxua 525mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 5.25A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-3738
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 mOhm
Deskribapen zehatza 560µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 1000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 560µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RHT1A561MDN1PH
RHT1A561MDN1PH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H