RHT1A391MDN1
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RHT1A391MDN1
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 10V T/H
Fitxak: 1.RHT1A391MDN1.pdf2.RHT1A391MDN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
RHT1A391MDN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RHT1A391MDN1 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 164991 pcs Datuen fitxa 1.RHT1A391MDN1.pdf2.RHT1A391MDN1.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series FPCAP, RHT
Ripple Current @ maiztasuna baxua 395mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.95A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 mOhm Deskribapen zehatza 390µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RHT1A561MDN1
RHT1A561MDN1
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Stockean: 77848 pcs
Deskarga: RHT1A561MDN1.pdf
RFQ
RHT1A391MDN1PX
RHT1A391MDN1PX
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM POLY 390UF 20% 10V T/H