QAK2G475KTP
NichiconNichicon
QAK2G475KTP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QAK2G475KTP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC AXIAL
Fitxak: 1.QAK2G475KTP.pdf2.QAK2G475KTP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QAK2G475KTPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QAK2G475KTP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17799 pcs Datuen fitxa 1.QAK2G475KTP.pdf2.QAK2G475KTP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.102" W, 0.669" T x 1.535" L (28.00mm, 17.00mm x 39.00mm) Series QAK
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 493-13021
QAK2G475KTP-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 4.7µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Axial kapazitantzia 4.7µF